Alışveriş Sepeti

Toplam Fiyat ₺ 0

Odak Yapı Market

Odak Yapı Market Mağazası

Şirketimiz 2013 yılında yapı malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek için,Ankara yolu erikli kavşağında, 1100 m2 mağaza, 1.200 m2 kapalı depolama,2000 m2 açık, toplamda 4.500 m2 alanla bursa ilinin doğu bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır..amacımız Yapı malzemeleri ve dekorasyon malzemeleri ürün guruplarıyla ,güney Marmara bölgesine hizmet vermektir…Bünyesinde bulunan güçlü markalarla, ürünlerin ; perakende,proje ve toptan olarak satışını gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz Kargo

Bütün siparişlerde ücretsiz kargo

7/24 Destek

7/24 destek imkanı

%100 para iadesi

5 gün içinde paranız iade

İndirimler

Her 150 TL üzeri alışverişlerde indirim

Vizyonumuz

Odak Yapı olarak Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman, ilk günkü heyecanımız ile yılların deneyimini bir araya getiriyoruz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata yüksek stok kapasitesi ile sunmak için inşaat sektöründe yapı malzemeleri ve yapı kimyasalları alanında adından söz ettiren bir marka kurum haline gelmeyi amaçlıyoruz. Gücümüzü siz değerli müşterilerimizden alıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz Çözüm ortağı olduğumuz markaların Yüksek kaliteli ürünlerini müşterimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre sağlamaktır. Bu süreçte müşterilerimize güler yüzlü ve anlayış ile hizmet sağlamak önde gelen misyonlarımızdandır. Stoklarımızı ve kataloglarımızı modaya uygun şekilde sürekli güncel tutulmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bu şekilde hizmet vererek sizleri memnun ve mutlu etmek en büyük misyonumuzdur.