Alışveriş Sepeti

Toplam Fiyat ₺ 0

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Kablolu, toplanan taşınabilir nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu bölüm nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya mağazamız çeşitli form ve anketlerin doldurulması üzerine üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde versiyon ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri almama konusunda her türlü seçimi seçim yapabilirken, sonrasında üye kullanımı yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi yapılabilir ya da sırayla gelen bilgilendirme iletilecek linkle bildirim yapabilir.

Mağazamız üzerinden veya eposta ile onaylama, üyelerimiz ile mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile kullanım ve kapsam dışında kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, firmamız, IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir sekilde ve kapsamlı demografik bilgi toplamak da kullanılabilir.

Firmamız, üyelik ile aramalı ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri veya işbirliği içinde olduğu kişi tarafından doğrudan pazarlama yapmak istiyorum. Kişisel bilgiler, kullanıcı kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, “Üyelik Sözleşmesi” ile çevrilen ve kapsam dışında da, üyelerimizin değeri ifşa edilmeden çeşitli değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin devam etmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir bölümünün kamu girmesini yetkisiz veya üçüncü bir kişiye ifşasını kullanma ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.