MASTAŞ Radyator | Isıtma & Soğutma


about
MASTAŞ Radyator

Vigo markalı elektrikli ısıtıcıların tamamı Mastaş ar-ge bünyesinde geliştirilmiş ve tasarlanmış olup tüm ürünlerin üretimi ve montajı Mastaş tarafından yapılmaktadır. Elektrikli ısıtıcılar içerisinde yer alan elektronik kumanda kutuların içerisinde yer alan çoğunluğu yerli ve Avrupa menşeli elektronik parçaların sisteme entegresi ve montajı gerçekleştirilmektedir.
 
Ürünlerin pres ve kaynak işlemleri, uzun yıllara dayanan pres ve kaynak üretim teknolojilerindeki tecrübe ile yine Mastaş ın geliştirdiği tam otomatik kaynak hatlarında üstün kaynak teknolojileri kullanılarak üretilmektedir.
 
El değmeden boyama sağlayan tam otomatik boya tesisi ile darbe, korozyon ve paslanmaya dayanıklı üstün yüzey ve boya kalitesi elde edilmiştir. Mevcut 2 ayrı boyama tesisi farklı ürün renklerine yönelik üretim imkanı sağlamaktadır.
 
Her geçen yıl sayısı arttırılan CNC tezgahlar ile elektrikli ürün üretiminde kullanılan mükemmel yüzey ve geometri kalitesine sahip kalıplar üretilmekte böylece özellikle konvektör ısıtıcılarda Türkiye de bir ilk olma başarısını gösteren Mastaş kaliteli ürün çizgisini sürdürmektedir.
 
Arge bünyesinde çalışılan elektronik ve yazılım geliştirme projeleri ile üretim parkındaki makinelerin ve test sistemlerinin yeni ve ileri teknolojiler ile donatılması sağlanmış; böylece üretim performansları yanında ürün kalitesinin artırılmasını ve daha yüksek izlenebilirlik sağlanmasını beraberinde getirmiştir.

Ürün çeşitlerini mağazamızda sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Ürün detaylarını öğrenmek için aşağıdaki linklerden ürün web sayfası veya pdf kataloğundan inceleyebilirsiniz.
>

Ürün Grubu Detayları

ÜRÜN WEBSİTESİ MASTAŞ PDF