BETAŞ Seramik | Zemin & Duvar Kaplama


about
BETAŞ Seramik

Betaş Cam Mozaik, 1984 yılından bugüne en parlak, en kaliteli cam mozaiklerinin üretimini gerçekleştirmekte, tüm dünyada satışını yapmaktadır. Mozaik sektörünün öncüsü Betaş, 10.000 m2 alanda kurulu, 400.000 m2/yıl üretim kapasitesi bulunan İstanbul Avcılar Firuzköy’de kendisine ait olan 2 cam mozaik fabrikasında 125 kişiye istihdam sağlamakta; Çin, Foshan’da 135 kişinin çalıştığı üretim üssü ile tüm dünyaya direkt ihracatlarını gerçekleştirmektedir.

Türkiye sathında 7 satış bölge müdürlüğü üzerinden, tüm illerimize yayılmış, 1425 adet konusunda uzman, bilgili, gönül birliği yapmış bayisi ile yüksek kaliteli ürünlerini nihai tüketicileri ile buluşturmaktadır. Yurtdışında 50 bayisi bulunan şirketimiz, şimdiye kadar kristal cam mozaik ürünlerinin oluşturduğu 580 çeşit ürün portföyünü Şubat 2013 itibariyle Granit Seramik ve Dekoratif ürün konseptini de eklemiştir.

Betaş olarak Seramik, Granit, Zemin Dekoru, Duvar Dekoru, Bordür gibi dekoratif ve ayrıcalıklı ürünleri bizim kalite güvencemiz ile yıllarca evlerinizde, ofislerinizde dilediğiniz her mekanda gönül rahatlığı içinde kullanabileceksiniz.

Dünya trendlerinde cam mozaik tasarım gelişimine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz. Tüm müşterilerimizin konfor ve yaşam kalitesini daha da yükseltmek amacıyla Seramik, Granit, Dekor, Bordür ürünlerine yeni renkler, farklı dokunuşlar katmaya devam edeceğiz.

 

Ürün çeşitlerini mağazamızda sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Ürün detaylarını öğrenmek için aşağıdaki linklerden ürün web sayfası veya pdf kataloğundan inceleyebilirsiiniz.

Ürün Grubu Detayları

ÜRÜN WEBSİTESİ BETAŞ Mozaik PDF